Do jakich włosów?

 • każdego rodzaju, rosnących wolno, wypadających

Czym się wyróżnia?

 • ma stałą konsystencję
 • zawiera olej z tłuszczu norek
 • maksymalnie przyspiesza wzrost włosów

Olejek do włosów uwielbiamy przez blogerki. Ma przyspieszać wzrost włosów nawet o kilka centymetrów miesięcznie. Zawiera świetnie skomponowane naturalne składniki roślinne o działaniu wzmacniającym i stymulującym.

Hollywood Beauty Castor Oil Hair Treatment to olejowa maska do włosów chętnie wybierana przez profesjonalistów.

Olejek do włosów Castor Oil – na pierwszy rzut oka

Jeden z najtańszych olejków do włosów dostępnych na rynku. Niestety wygląd jest adekwatny do ceny. Hollywood Beauty Castor Oil kupimy wyłącznie w plastikowych, obszernych słoikach o pojemności 213 g. Opakowanie jest średniej jakości. Połączenie bieli z zielenią i mało ciekawa etykieta nie zachęcają do zakupu. Brak jakiegokolwiek dozownika utrudnia aplikację. Zwłaszcza że Hollywood Beauty Castor Oil w temperaturze pokojowej ma bardzo zbitą, stałą konsystencję. Jasny i bardzo kremowy produkt rozpuszcza się po podgrzaniu. Nie ma charakterystycznego zapachu.

Poznaj go lepiej – działanie

Hollywood Beauty Castor Oil to bardzo treściwa i ciężka maska do włosów na bazie naturalnych olejków roślinnych. Nie wchłania się we włosy i jest bardzo trudna do zmycia. Olejek nałożony w zbyt dużej ilości, na całą długość włosów znacznie obciąża je, skleja i przetłuszcza. Pod względem użycia to jeden z najmniej dopracowanych produktów.

Nakładanie olejku jest problematyczne. Duży minus za zbitą konsystencję i brak jakiegokolwiek dozownika. Niewielką ilość Hollywood Beauty Castor Oil trzeba podgrzać przed nałożeniem. Nie nadaje się do nakładania na całe włosy. Kosmetyk sprawdzi się tylko wcierany w skórę głowy. Najlepiej robić to na noc i zawsze przed myciem włosów. Regularnie aplikowany olej:

 • maksymalnie przyspiesza wzrost włosów,
 • działa silnie odżywczo i nawilżająco,
 • wzmacnia cebulki i strukturę włosów,
 • zapobiega rozdwajaniu się końcówek,
 • ochrania przed szkodliwym działaniem słońca,
 • ogranicza szkodliwość czynników zewnętrznych,
 • wykazuje działanie silni regenerujące.

Co zawiera olej Hollywood Beauty Castor Oil?

Swoje właściwości olejek do włosów Castor Oil Hair Treatment zawdzięcza przede wszystkim kompleksowi naturalnych olejków. Na włosy pozytywnie działają: olej rycynowy pobudzający wzrost, olej jojoba o właściwościach odżywczych, olej krokoszowy ochraniający końcówki i ochronne masło kakaowe. Dodatkowo olejek zawiera ekstrakt z aloesu i witaminę E. Dużo kontrowersji wzbudza składnik pochodzenia zwierzęcego. Hollywood Beauty Castor Oil zawiera olej z tłuszczu norek. Niezbyt zdrowy dla włosów jest również olej parafinowy, który jest bazą tego kosmetyku. Przez te dwa składniki Castor Oil dużo traci w oczach włosomaniaczek, mimo że nie zawiera konserwantów i silikonów.

RZADKO POLECANY, BO: zawiera olej z tłuszczu norek, nie prezentuje się estetycznie, jest trudny do aplikacji przez stałą konsystencję, może obciążać włosy, nałożony w nadmiarze trudno zmyć z włosów, nie nadaje się na całą długość włosów