Nanoil Hair Oil – Olejek do włosów NanoilDo jakich włosów?

  • niskoporowatych, średnioporowatych lub wysokoporowatych, czyli o różnej budowie

Czym się wyróżnia?

  • jako jedyny dopasowany do jednej z cech włosów, jaką jest porowatość,
  • zawiera najlepiej skomponowane, naturalne olejki roślinne,
  • hamuje wypadanie i przyspiesza wzrost za sprawą kerastimu i baicapilu.

Olejek do włosów Nanoil występuje w trzech odsłonach do włosów o różnej porowatości. Tym sposobem każda kobieta (choć to produkt także dla mężczyzn) może wybrać olej idealny dla siebie. Nasze włosy różnią się budową, która w zależności od ich kondycji jest bardziej lub mniej zwarta. Możemy mieć jedną z trzech porowatości, gdzie wysoka oznacza najbardziej osłabioną i chropowatą strukturę włosa. Tym sposobem określając porowatość swoich włosów, możemy zafundować sobie perfekcyjnie dopasowaną do naszych potrzeb kurację na bazie olejów.

Olejek do włosów Nanoil to kosmetyk uwielbiany przez kobiety na całym świecie.

Olejek do włosów Nanoil – na pierwszy rzut oka

Mało jest na rynku produktów, które oprócz ciekawego wyglądu są też bardzo dobrze zaprojektowane. Każdy olejek do włosów Nanoil to elegancko wydany kosmetyk, po który sięga się z przyjemnością. Opakowanie z zaciemnionego szkła jest bardzo solidne i minimalistyczne. Mamy tutaj zarówno nawiązanie do natury – drewniana nakrętka z wyrzeźbioną kroplą, jak i coś z luksusu – złota, szeroka pompka. Flakonik ma 100 ml i praktyczny wskaźnik poziomu zużycia. Co prawda olejek do włosów Nanoil nie nadaje się do zabrania w bagaż podręczny, ale to niewielki problem przy tak świetnej jakości produktu. Natomiast wewnątrz opakowania znajduje się półpłynny, lekki olejek o delikatnym i bardzo ładnym zapachu.

Poznaj go lepiej – działanie

Już od pierwszego użycia można zauważyć, jak działa olejek do włosów Nanoil. Jest naprawdę świetnie absorbowany, a jego lekkość to ogromna zaleta. Nie potrzeba dużo olejku do jednej aplikacji, nie obciąża włosów, nie wzmaga ich przetłuszczania się i wnika do najgłębszych warstw. To maksymalnie wydajna formuła, która pozostawia na włosach uczucie jedwabistej miękkości już po pierwszym użyciu. Olejek do włosów Nanoil to kuracja, którą zaleca się stosować regularnie, aby zapewnić włosom stałe nawilżenie i odżywienie. Najlepiej robić to przy każdym myciu włosów, dostosowując sposób użycia do siebie: na mokre włosy dla intensywnego działania, na suche, aby ułatwić ich stylizowanie albo w ciągu dnia, żeby wygładzić włosy i dodać im blasku. Pod względem sposobu aplikacji olejek do włosów Nanoil nie ma sobie równych.

  • Nanoil do włosów niskoporowatych skupia się przede wszystkim na regulowaniu funkcji zachodzących w skórze głowy, dba o utrzymanie prawidłowego pH i zapobiega przetłuszczaniu się włosów. To remedium na długo schnące i trudne w stylizacji włosy, ponieważ przyspiesza suszenie bez nadmiernej utraty cennej wody z wnętrza, a także podkreśla naturalną teksturę włosów.
  • Nanoil do włosów średnioporowatych działa wzmacniająco, zapewnia włosom kompleksowe odżywienie, odbudowuje uszkodzenia i uszczelnia zewnętrzną warstwę włosów. Olejek zapobiega dalszym uszkodzeniom włosów, wygładza, eliminuje puszenie i podkreśla skręt. Zapobiega także rozdwajaniu się końcówek i nadmiernemu wypadaniu włosów.
  • Nanoil do włosów wysokoporowatych zapewnia dogłębną regenerację włosów, wzmacnia ochronną warstwę hydrolipidową, uzupełnia ubytki w ich strukturze. Domyka łuski włosów, dzięki czemu są miękkie, gładkie i odpowiednio nawilżone. Przeciwdziała wypadaniu, zapobiega rozdwajaniu się, ochrania włosy przed słońcem i wysoką temperaturą, a także je upiększa.

Już po 3-4 tygodniach wygląd włosów odmienia się nie do poznania. W zależności od tego, jaką wersję wybierzemy, olejek do włosów Nanoil może koncentrować się na różnych problemach, które są typowe dla włosów o różnej porowatości. Efektem w każdym przypadku są zdrowe, pełne blasku i mocne włosy, które rosną szybciej, wypadają w mniejszych ilościach i są chronione przed wszystkimi czynnikami szkodliwymi.

Co zawiera olejek do włosów Nanoil?

Wszystkie właściwości olejków z serii Nanoil wynikają przede wszystkim z perfekcyjnie skomponowanego składu. Znajdziemy tutaj naturalne oleje roślinne, które zawierają niezbędne dla włosów kwasy tłuszczowe nasycone lub nienasycone (w tym omega). Do stworzenia trzech olejków wykorzystano zestaw naturalnych olejów o cennych właściwościach:

– olej migdałowy, olej arganowy, olej sosnowy, olej kokosowy, olej wiesiołkowy, olej awokado, olej marakuja, olej makadamia, olej babassu, masło shea, olej rycynowy, olej marula, olej jojoba, olej bawełniany, masło cupuacu oraz olej monoi.

To jednak nie wszystko, co składa się na olejek do włosów Nanoil. Sześć lub dziewięć (w zależności od wersji) olejów w składzie to już wystarczająco dobra formuła. W tym przypadku produkt jest także wolny od parabenów i silikonów. Zawiera dodatkowe składniki wzmacniające działanie, a wśród nich m.in. witamina E, filtr UV, ekstrakty z kiełków (baicapil), witaminy, czy pantenol. To oznacza, że olejek do włosów Nanoil, niezależnie od wersji, to naturalna propozycja, która pielęgnuje włosy kompleksowo i zgodnie z ich naturalnym cyklem.

CHĘTNIE POLECANY ZA: kompleks najlepiej przyswajalnych olejów w składzie, dopasowanie do porowatości włosów, innowacyjne składniki na porost i przeciw wypadaniu włosów, lekką i nieobciążającą formułę, bardzo przyjemny zapach, oryginalny i bardzo elegancki design, wielowymiarowe działanie, brak ograniczeń w kwestii metod aplikacji