Do jakich włosów?

  • puszących się, elektryzujących
  • pozbawionych witalności

Czym się wyróżnia?

  • zimnotłoczony i nierafinowany
  • 100% oleju ze znakiem Ecocert
  • naturalna formuła w eleganckiej formie
  • do włosów, ale też skóry całego ciała

Olej migdałowy kochają wszystkie kobiety, ponieważ to najlepszy olejek na rozstępy i do pielęgnacji bardzo wrażliwej skóry. Wiele dobrego może zdziałać także stosowany na włosy. Szczególnie olej ze słodkich migdałów Nanoil, którego formuła jest bardzo uniwersalna i niezwykle skuteczna.

Sekret kryje się w tym, że olej migdałowy Nanoil zawiera 100% organiczny, tłoczony na zimno i nie poddany rafinacji olej z orzechów. Dzięki temu działa najlepiej i jest biozgodny z naszą skórą. Trudno o lepszy i łagodniejszy w swoim działaniu olejek.

Olej migdałowy Nanoil – na pierwszy rzut oka

Patrząc na olej migdałowy Nanoil, można pomyśleć, że kosztuje dużo. To zasługa eleganckiego opakowania, które zdobi czarna etykieta ze złocistymi elementami i drewniany korek. Co ciekawe, wcale nie jest to drogi olej. Jego cena jest adekwatna do jakości produktu – warto pamiętać, że w szklanej butelce znajduje się oryginalny, najlepszej jakości, pozyskiwany tradycyjną metodą olej ze słodkich migdałów. Ma delikatnie złocisty kolor i bardzo neutralny zapach, a jego lekka formuła świetnie się wchłania, nie obciąża i otula skórę oraz włosy aksamitną warstwą ochronną.

Poznaj go lepiej – działanie oleju migdałowego

Olej migdałowy Nanoil to produkt wielozadaniowy: można stosować go zarówno na włosy, jak i na skórę całego ciała. Co daje regularne stosowanie oleju migdałowego?

Włosom przywraca miękkość, gładkość i zdrowy blask. Poprawia wygląd matowych pasm i sprawia, że starzeją się wolniej, są bardziej elastyczne i mocniejsze. Ułatwia stylizowanie i układanie włosów, które są podatniejsze na układanie i odporniejsze np. na negatywny wpływ promieniowania UV. Reasumując, olej migdałowy Nanoil pozwala dłużej cieszyć się pełnymi witalności, zdrowymi i pięknymi włosami.

W przypadku stosowania na skórę działanie oleju migdałowego Nanoil jest jeszcze lepsze. To przede wszystkim skuteczny olejek na rozstępy, cellulit i zmarszczki. Nie tylko dba o odpowiednie nawilżenie i odżywia, ale też kompleksowo pielęgnuje, chroni przed słońcem, wygładza i uelastycznia.

Co zawiera olejek migdałowy Nanoil?

To produkt, którego skład jest minimalistyczny. Znajdziemy w nim tylko 100% oleju ze słodkich migdałów, wytłaczanego tradycyjną metodą, nierafinowanego i certyfikowanego. Formuła nie zawiera parabenów, silikonów, alkoholi i innych substancji potencjalnie drażniących, dzięki czemu na włosy działamy wyłącznie mocą naturalnych składników – olej migdałowy Nanoil duże ilości antyoksydantów m.in. witaminy E.

CZĘSTO POLECANY ZE WZGLĘDU NA: jakość (jest tłoczony na zimno i nierafinowany), bardzo delikatną formułę łagodzącą podrażnienia, wielozadaniowość, wydajność, możliwość zastosowania i do włosów, i do skóry