Do jakich włosów?

  • każdego rodzaju, z tendencją do puszenia

Czym się wyróżnia?

  • zawiera olejek z róży damasceńskiej
  • przeznaczony także do pielęgnacji skóry głowy

Maseczka do włosów w postaci czystego olejku. Przeznaczona do pielęgnacji włosów z tendencją do puszenia się i przesuszania. Różany olejek do włosów, który należy do wyjątkowej linii kosmetyków BC Oil Miracle. Stosowany regularnie pozwala pozbyć się efektu zniszczonych włosów.

Dodaje miękkości i dyscyplinuje niesforne kosmyki.

Olejek do włosów BC Oil Miracle – na pierwszy rzut oka

Nie kosztuje wiele. Jego cena jest atrakcyjna, zwłaszcza w porównaniu z konkurencją. To olejek do włosów o bardzo ciekawym designie. Plastikowa, poręczna i lekka butelka o pojemności 100 ml kształtem przypomina kroplę – jest pękata na dole i zwęża się ku górze. Całość utrzymano w różowej kolorystyce. Olejek do włosów BC Oil Miracle Rose Oil jest bezbarwny, wodnisty i bardzo lekki. Ma cudowny, intensywnie różany zapach. Aplikację utrudnia brak dozownika. Plastikowy korek z niewielkim otworem nie jest zbyt praktycznym rozwiązaniem przy takim produkcie.

Poznaj go lepiej – działanie

Olejek do włosów BC Oil Miracle Rose Oil bardzo dobrze się wchłania. Stanowi alternatywę dla cięższych masek, bo jest dużo łatwiejszy w aplikacji. Pozostawia uczucie miękkości i lekkości. Różany olejek do włosów nałożony na suche włosy może je obciążać, pomimo delikatnej formuły. Włosy rozczesują się po jego użyciu dużo lepiej.

Nie potrzeba dużo produktu na jedną aplikację. Olejek do włosów Schwarzkopf BC Oil Miracle Rose Oil teoretycznie można nakładać także na skórę głowy. Aplikacja nie jest łatwa ze względu na niedopracowany aplikator. Przez to niedociągnięcie olejek nie jest wydajny i kończy się dość szybko. Nie mniej jednak regularnie aplikowany na włosy:

  • otula włosy zmiękczającą, delikatną powłoką,
  • działa odżywczo i kojąca na skórę głowy,
  • zapewnia prawidłowy poziom nawilżenia,
  • wygładza, uelastycznia, wzmacnia i nabłyszcza,
  • dyscyplinuje niesforne kosmyki,
  • przeciwdziała wysuszaniu się włosów.

Co zawiera olej Oil Miracle Rose Oil?

Schwarzkopf Rose Oil z serii Oil Miracle to różany olejek do włosów. Zawiera dwa cenne składniki – olej z owoców dzikiej róży zapewniający nawilżenie i olej z płatków róży damasceńskiej o najlepszej jakości. Oprócz nich olejek do włosów BC Bonacure Rose Oil zawiera olejek morelowy bogaty w komplet niezbędnych włosom witamin. W produkcie znajdziemy też delikatne silikony. Są one łatwe do zmycia z włosów, jednak dyskwalifikują ten olej jako produkt na skórę głowy. Zwłaszcza że w składzie mamy też bardzo szkodliwy alkohol o działaniu drażniącym. Olejek do włosów BC Oil Miracle Rose Oil byłby naprawdę godny uwagi, gdyby nie te ostatnie składniki.

RZADKO POLECANY, BO: nie ma wygodnego dozownika, zawiera alkohol o działaniu drażniącym, ma silikony, może obciążać nakładany na suche włosy