Do jakich włosów?

  • każdego rodzaju

Czym się wyróżnia?

  • zawiera oryginalne indyjskie olejki
  • łączy w sobie działanie kilkunastu ziół

Znany na całym świecie ze swoim właściwości olejek do włosów. Łączy w sobie działanie 5 doskonale dobranych olejków i aż 18 cennych ekstraktów ziołowych. Olejek do włosów Sesa powstrzymuje nadmierne wypadanie, zapobiega łupieżowi i stymuluje wzrost zdrowych włosów. Dostaniemy go także w wersji Sesa Plus.

Ma ona dodatkowe właściwości m.in. antybakteryjne.

Olejek do włosów Sesa – na pierwszy rzut oka

To jeden z najtańszych olejków do włosów, które cieszą się popularnością. Kosztuje niewiele, jednak przekłada się to na wygląd. Design opakowania Sesa Oil Long & Nourished Hair nie zachęca do zakupu. Złoto-czerwony karton wygląda kiczowato. Biała, pękata, plastikowa buteleczka z wielkim korkiem prezentuje się niezbyt ładnie. Sam olejek do włosów Sesa to ciemnozielona, bardzo wodnista formuła. Płynny olejek do włosów Sesa najłatwiej poznać po zapachu. Aromat jest bardzo intensywny, ziołowo-chemiczny i mdlący. Niestety opakowanie olejku nie ma żadnego dozownika.

Poznaj go lepiej – działanie

Olejek do włosów Kshir Pak Vidhi Sesa nakłada się bez większego problemu. To bardzo lekki olejek, który świetnie się wchłania i nie obciąża włosów. Po jego użyciu pasemka są bardzo miękkie, wygładzone i odżywione. Wystarczy jedna aplikacja na noc, aby poczuć różnicę w kondycji włosów. Sesa Oil to zbilansowana mieszanka ziół i olejków dopasowująca się do włosów.

Zaleca się wcierać olejek do włosów Sesa w skórę głowy. W połączeniu z masażem działa intensywniej. Można go nakładać też na całą długość włosów lub miejscowo. Płynna formuła i szeroki otwór sprawiają, że łatwo go wylać. Przez to jest mało wydajny, mimo że nie potrzeba go dużo na jedną aplikację. Nie mniej jednak regularnie nakładany na włosy i skórę głowy:

  • hamuje nadmierne wypadanie włosów,
  • stymuluje wzrost zdrowych i gęstych włosów,
  • likwiduje łupież i zapobiega jego powstawaniu,
  • wzmacnia i odżywia cebulki włosów,
  • zapewnia włosom elastyczność, blask i odporność.

Co zawiera olej Sesa Oil Long & Nourished Hair?

Na temat składu tego produktu można się sporo rozpisywać. Zawiera kompleks odżywczych ziół i olejków roślinnych aktywowanych przez proteiny mleka. Olejek do włosów Sesa w swoim składzie ma pięć naturalnych olejków – olej sezamowy, olej kokosowy, olejek cytrynowy, olej z kiełków pszenicy i indyjski olej nilibhrungandi. Składniki te wspomagają działanie 18 wyciągów z cennych indyjskich ziół. Wśród nich m.in. bhringraj, brahmi, neem i jaśmin. Skład tego produktu jest pozbawiony jakichkolwiek sztucznych dodatków. Z powodzeniem można stosować go na skórę głowy do olejowania na noc.

RZADKO POLECANY, BO: ma bardzo brzydki i intensywny zapach, nie ma wygodnego aplikatora, opakowanie nie zachęca do zakupu, jest mało wydajny